Background

Hakkımızda

Hakkımızda

 2006 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahi (görme kusurları), lazer göz ameliyatları alanında Adana ve Mersin’de (2019 yılından itibaren) hizmet vermekte olan göz merkezlerimiz ilk olarak MAYA GÖZ ismiyle Adana’da faaliyete geçmiştir. Maya isminin patentini alamamamız ve birçok klinik tarafından farklı standartlarda bu ismin kullanılması nedeni ile yeni isim arayışına geçtik. 21 Şubat 2015 tarihinde nivgöz (New International Vision) olarak isim değişikliğine giderek bu isim altında aynı anlayışla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Deneyimli uzman hekim kadrosu ile hasta memnuniyetini esas alarak; etik, güler yüzlü, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm Türkiye ve yurtdışı hastalarına göz branşında güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamaktayız.

 Nivgöz Merkezleri olarak 15 yıllık bir deneyim ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Lazer ve Katarakt ameliyatı teknolojileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında güncel gelişmeleri takip etmekte gerek ameliyat uygulamaları gerek ise cihaz temini konusunda güncel teknolojiyi merkezimizde bulundurmaktayız. Merkezlerimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri, en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.

 Nivgöz Merkezleri olarak Adana, Mersin ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden ve yurtdışından, farklı ülkelerden tedavi olabilmek için merkezimize başvuru yapan binlerce hastanın tedavisini gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.

Hakkımızda